אנחנו כאן בכדי לשרת אותך

חברת MI פיננסים, מהמובילות והגדולות בישראל בתחום החזרי המס, החלה את דרכה בשנת 2005 - ומאז החזירה בהצלחה אלפי שקלים בממוצע לכל אחד מלקוחותיה.

החברה מתמחה בהחזרי מס לציבור השכירים והעצמאים, כמו גם בייעוץ וליווי במגוון רחב של נסיבות: החזרים מסיבות רפואיות, החזרי מס רווחי הון, החזרי מס שבח, היערכות לפרישה לגמלאות והחזרי מס לגמלאים ופנסיונרים, החזרי מס מהמוסד לביטוח לאומי ועוד.

המערכות במשרדנו מחוברות ישירות למערכות של רשויות המס וביטוח לאומי, דבר המקנה יתרון בטיפול יעיל ומהיר בלקוחותינו. לחברה עשרות אלפי לקוחות מכל מגזרי המשק, ביניהם: עובדי כוחות הביטחון, עובדי  הוראה וארגון המורים, עובדי המגזר הציבורי, עובדי היי-טק, עובדי תעשייה, עובדי קבלן ועוד.

חברת MI פיננסים הוקמה על ידי מיכאל יודקביץ', מומחה מס ותיק ומוערך. כיום מונה החברה מעל 50 אנשי מקצוע מהשורה הראשונה – ביניהם  רואי חשבון, כלכלנים, יועצי מס, אנשי שירות ועוד. החברה מעניקה שרות בפריסה ארצית מקריית שמונה בצפון עד אילת בדרום.

הישגיה של החברה נשענים על ארבע אבני יסוד, המלוות את החברה מיום הקמתה ומבטיחות כי הלקוחות יזכו לשירות איכותי ומקצועי:

  • על אף היקף פעילותה של החברה והודות למחלקת שירות מיומנת זוכים לקוחות החברה ליחס אישי ולאוזן קשבת בכל סוגיה ובקשה
  • מערכת טכנולוגית שפותחה במיוחד עבור החברה מאפשרת לבחון כל לקוח באופן פרטני, לעבד את הנתונים הייחודיים לו ולספק לו את המענה המיטבי עבורו
  • תפיסת הבדיקה ההוליסטית מאפשרת לחברה לספק פתרון מקיף מקצה לקצה בעבור כל אחד מלקוחותינו  ומונעת היווצרות "הפתעות לא נעימות".
  • תפיסת העבודה של החברה היא שמלוא התגמול יהיה מבוסס-תוצאות, ולמעשה היא מצמצמת את החשש הטבעי אצל הלקוחות ויוצרת שותפות אמיתית בין נציגי החברה ללקוחותיה

חברת MI פיננסים החזירה עד כה מאות אלפי שקלים ללקוחותיה, והיא ממשיכה לפעול ללא לאות כדי להגשים את המטרה שלשמה הוקמה - לעזור לאנשים להתמודד מול רשויות המס ולקבל את מקסימום ההחזרים שלהם הם זכאים.

לפגישת היכרות ללא עלות וללא התחייבות אנא לחצו כאן החזרי מס

בדקו את זכאותכם להחזרי מס

למה אנחנו ?

צוות מומחים מנוסה
צוות של רואי חשבון וחשבים מקצועיים שמתמחים בביצוע החזרי מס לכל סוגי האוכלוסיה.
הבטחון שלכם חשוב לנו
במידה ובמהלך בדיקה ראשונית יתגלה כי אתם חייבים כסף לרשויות המס, הצוות שלנו ידאג לעדכן אתכם ולא יטפל בתיק, כך שלא יגרם לכם שום נזק.
יחס אישי ושירות יעיל
צוות המומחים שלנו ישמח לתת לכם שירות ברמה גבוהה עם יחס אישי, מעקב ועדכון עד לביצוע ההחזרים בפועל.
מחירים הוגנים
ב- MI פיננסים תמצאו צוות גדול של מומחים, חשבים וכלכלנים שמתמחים בביצוע החזרי מס וניהול פיננסי. אנו מאמינים בתמחור הוגן ללקוחותינו ובשירות ומקצועיות ללא פשרות על מנת להביא עוד לקוחות מרוצים לחברה.

בין לקוחותינו עובדים מהחברות הבאות: