מיסוי חו"ל, מיסוי רילוקיישן, תושבים חוזרים, ישראלים שעובדים בחו"ל

מדי שנה כ-20 אלף ישראלים עוזבים את ישראל ונוסעים למדינות שונות בחו"ל למטרות עבודה, עסקים או בילוי, בין אם כשכירים או עצמאים.

לצד ההזדמנות הפיננסית והעסקית שבד"כ מציעה רווחה כלכלית והצעות אטרקטיביות עם תנאים מפנקים במיוחד במקרים של רילוקיישן מטעם חברות ישראליות, בו העובד נדרש להעביר את מרכז חייו ובני משפחתו למדינה אחרת,
יש מספר היבטי מיסוי מול מדינת ישראל שלא תמיד נלקחים בחשבון.

במקרים רבים לאחר בחינה לעומק של התנאים והסכומים, מגלים שזה לא תמיד כל כך משתלם היות ומבחינת מיסוי במדינה בה אתם חיים ומרויחים יגבו מכם בד"כ סכום שנע בין 20-30 אחוז מההכנסות, ומדינת ישראל עשויה לגבות מכם סכום זהה או נוסף, שלפעמים גורם לכך שיותר ממחצית ההכנסה שלכם מתבזבזת על מיסים שונים.

אז מה הפתרון?

ראשית, יש ללמוד את הנושא, להתייעץ עם מומחה למיסוי חו"ל , לבחון את הגדרת החוק לגבי תושבות ישראלית, לבצע הליך של ניתוק תושבות ולבצע תכנון מקדים טרם המהלך של מעבר לחו"ל, בין אם אתם עצמאים או שכירים.

כאשר יושבים עם מומחים במיסוי חו"ל, שמכירים את כל ההיבטים, ההיטלים, החוקים וההטבות, אפשר לחסוך עשרות ומאות אלפי שקלים בשנה עם תכנון נכון, והתאמת פתרונות למצבכם הנוכחי.

 

תושבים חוזרים מחו"ל

אם אתם כבר מתגוררים בחו"ל ומתכננים לחזור לארץ, חשוב גם לבצע תכנון מקדים טרם החברה עם גורם שמתמחה בנושא, היות וישראלים רבים שחזרו לארץ אחרי מספר שנים בחול, גילו שמחכות להם הפתעות ברשויות המס בישראל עם סכומים מאוד גבוהים לשלם,שלמעשה, הופכים את כל השהות שלהם בחו"ל ללא ריווחית ולפעמים נגרמים להם הפסדים כלכליים כבדים.

לכן, חשוב מאוד לבדוק טרם החזרה לארץ את הזכויות והטבות המס שמגיעות לכם ולבחון מה דרך ההתנהלות הכי נכונה עבורכם בהתאם לתנאים ולמצב שלכם.

 

למידע נוסף וייעוץ מקיף תוכלו להרשם כאן - בדיקת זכויות מיסוי חול

 

תוכלו לקרוא מאמרים נוספים הקשורים במיסוי חו"ל ומיסוי רילוקיישן, הטבות מס, חוקים וזכויות:

מדוע אנחנו?

צוות מומחים מנוסה
צוות של רואי חשבון וחשבים מקצועיים שמתמחים בביצוע החזרי מס לכל סוגי האוכלוסיה.
הבטחון שלכם חשוב לנו
במידה ובמהלך בדיקה ראשונית יתגלה כי אתם חייבים כסף לרשויות המס, הצוות שלנו ידאג לעדכן אתכם ולא יטפל בתיק, כך שלא יגרם לכם שום נזק.
יחס אישי ושירות יעיל
צוות המומחים שלנו ישמח לתת לכם שירות ברמה גבוהה עם יחס אישי, מעקב ועדכון עד לביצוע ההחזרים בפועל.
מחירים הוגנים
ב- MI פיננסים תמצאו צוות גדול של מומחים, חשבים וכלכלנים שמתמחים בביצוע החזרי מס וניהול פיננסי. אנו מאמינים בתמחור הוגן ללקוחותינו ובשירות ומקצועיות ללא פשרות על מנת להביא עוד לקוחות מרוצים לחברה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

החזרי מס:

בדקו זכאותכם להחזרי מס - ניתן ליצור איתנו קשר בטל' 077-2121997

מאמרים -רילוקיישן, מיסוי חו"ל, תושבים חוזרים

הטבות מס לתושבים חוזרים – הטבות מס לישראלים אחרי רילוקיישן – הטבות מס תושב חוזר – המדריך המקוצר

בתאריך 9.9.2008, ממשלת ישראל קבעה את החוק לתיקון מס הכנסה מס' 168 והוראת השעה, על מנת לעודד ישראלים שחיים בחו"ל לחזור לישראל. במסגרת חוק זה נקבעה רפורמה מקיפה שבה תוכלו למצוא תקנות והטבות בכדי לעודד ישראלים לחזור ולגור בארץ. התקנות [...] קרא עוד

רילוקיישן שינויים בחובת המיסוי וגם התיקון לפקודת מס הכנסה על מיסוי ברילוקיישן

בחודש מרץ בשנת 2016 נכנס בישראל תיקון חדש לפקודת מס הכנסה לתוקף, ובו נקבע כי אנשים שעובדים בחול ברילוקיישן וטוענים שאינם חייבים במס, אך שהו בישראל לפחות 183 ימים במהלך שנת מס נוכחית, או שהו בישראל לפחות 30 יום במהלך [...] קרא עוד

רילוקיישן ומיסוי – הקשחת מדיניות קביעת ניתוק תושבות ברשות המיסים ומהם קריטריונים של פטור מתשלום מס ברילוקיישן

בכל שנה למעלה מ-20 אלף ישראלים יוצאים ל"רילוקיישן" – כלומר, עבודה בחו"ל מטעם חברות ישראליות לתקופות שאורכן נע בין מספר חודשים למספר שנים במדינות שונות ברחבי העולם. רוב העובדים שעובדים בחו"ל ברילוקיישן, בד"כ נשלחים לעבודה מטעם הארגון או החברה בה [...] קרא עוד

מדריך מס לביצוע רילוקיישן – איך להמנע מבעיות עם רשויות המס בעת רילוקיישן בעקבות עבודה בחול

ישראלים רבים מוקסמים מהמושג "רילוקיישן". בינינו, מדובר על הפנטזיה – לעבור לחיות בחו"ל, במידה והסתדרתם על חברה אמידה אז תקבלו גם מגורים מפנקים, תנאים סוציאליים ומשכורת חביבה פלוס, תעברו עם הילדים לבית גדול עם גינה, בריכה וכלב בחצר ותחיו את [...] קרא עוד